Práce Nabídka zaměstnání

IT aplikační specialista

Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Dělnická 213, Praha

Iveta Lisková
+420 778 886 071

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 50 000,- Kč

- Náplň práce:
- Spravovat svěřené aplikace a databáze
- Analyzovat a řešit chybové stavy v aplikaci
- Poskytovat podporu uživatelům aplikace a zaškolení
- Testovat a vyhodnocovat změny a opravy v aplikaci
- Zodpovídat za vedení provozní a administrátorské dokumentace a její aktualizaci
- Navrhovat náhradní postupy v aplikaci v případě chybového stavu nebo nefunkčnosti některé její části
- Provádět instalace
- Aktivně se spolupodílet na rozvoji aplikací
- Analyzovat dopady na provozovanou aplikaci
- Nastavovat parametry v aplikacích
- Instalovat webové aplikace a služby
Požadavky:
- Znalost instalace a správy OS Windows, uživatelských aplikací do prostředí MS
- Základy práce s databázemi
- Základní znalost protokolů TCP/IP
- Znalost prostředí MS Windows server 2016 ve virtuálním prostředí
- Základní znalost nastavení a provozu webových serverů
Výhodou:
- Znalost Helios Orange, Saitech, Jira
- Programování mobilních aplikací (Android a Apple studio)

Program zaměstnaneckých benefitů (Stravenky, příspěvek na ŽP a PP, benefitní systém Cafetérie, multisport karta, pojištění odpovědnosti za škodu,občerstvení na pracovišti, sick day, dar při pracovním výročí, dar při životním výročí, dovolená navíc, home office)