Práce Nabídka zaměstnání

IT SRC Specialist

Adecco EMEA business solutions, s.r.o.

Pikrtova 1737, Praha

Miroslava Hodáňová (HR Specialist)

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 50 000,- Kč

Náplň práce:
- Zajišťování analýzy a compliance monitoringu rizik společnosti, kontrolovat soulad činností skupiny The Adecco Group s vnitřními a právními předpisy a standardy
- Navrhovat postupy a řešení k zavedení kontrolních mechanismů do procesů společnosti v požadovaném čase a kvalitě a vést jejich implementaci
- Hodnocení funkčnosti a spolehlivosti přijatých postupů a opatření a konzultace spojená dodržování předpisů a rizik
- Zajišťovat, monitorovat a kontrolovat plnění činností v oblasti interních předpisů včetně dodržení pravidel, zodpovědnost za hlášení incidentů a zajištění nápravy v dohodnutých časových lhůtách
Požadujeme:
- výbornou angličtinu
- 3 roky zkušebnosti na obdobné pozici
- ITIL v3 certifikaci
- Znalost ámců pro řízení rizik a klíčových standardů bezpečnosti informací (jako COBIT, RiskIT, ISO 17799, ISO 27001)

Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvky na sportovní aktivity