Práce Nabídka zaměstnání

Hlavní účetní

Evangelická církev metodistická [1]

Ječná 545, Praha

Martin Kukla

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Hledáme účetní pro oddělení Správy budov naší církve

Požadujeme:
o praxe s vedením účetnictví min. 2 roky, výhodou zkušenost s účetnictvím správy budov (bytové domy s nájemníky, vyúčtování), dále výhodou i případné zkušenosti s účetnictvím neziskového sektoru (církve)
o požadované vzdělání: střední odborné s maturitou
o znalost účetních a daňových zákonů
o znalost MS Office, zejména MS Excel
o výhodou zkušenost s programy Aconto a WinDomy (není podmínkou)
o výpis z trestního rejstříku

Nabízíme:
o datum nástupu: ihned, popřípadě dle domluvy (nejpozději 1. 9. 2021)
o pracovní úvazek: plný, nejdříve na dobu určitou, výhledově na dobu neurčitou
o stabilní zaměstnavatel s více než stoletou tradicí
o zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy
a školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům
o místo výkonu práce: Praha (dopravně atraktivní lokalita v centru: ulice Ječná
- tramvaj, v blízkosti metro A, B i C, v případě nutnosti i možnost domluvy parkování)

Náplň práce:
o úzká spolupráce se stávající bilanční účetní, která si primárně ponechá agendu spojenou s provozem kanceláře církve
o převzetí účetní agendy spojené s provozem Správy budov
o předpisy nájmů a služeb, přehledy uhrazených nájmů a služeb, vyúčtování nájemníkům, fakturace, zadávání platebních příkazů, zpracování bankovních výpisů a zadávání identifikací (zálohy), inventarizace, vedení evidence

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete strukturovaný životopis a stručný motivační dopis na personalie@umc.cz

www.umc.cz
5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům