Práce Nabídka zaměstnání

HR Specialist

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 41 000,- až 45 000,- Kč

Hlavní odpovědnosti a náplň práce:
o Poskytování podpory v HR procesech jako nábor, ukončení, změny v zaměstnání, správa zaměstnaneckých benefitů apod.
o Správa a aktualizace zaměstnaneckých záznamů ve Workday.
o Vytváření HR reportů a jejich další distribuce.
o Řešení požadavků prostřednictvím Service Now.
o Rozvoj a budování znalostní základny HR tak, aby bylo docíleno efektivního a kvalitního plnění úkolů.
o Účast na projektech s cílem zlepšit a zefektivnit procesy.

Požadované znalosti a dovednosti:
o min. středoškolské vzdělání,
o pokročilá znalost angličtiny, další evropský jazyk výhodou,
o znalost a porozumění HR procesům a zásadám,
o zkušenost se systémy využívanými v HR prostředí - např. Workday a Service Now,
o předchozí zkušenosti z HR prostředí výhodou,
o odolnost vůčí stresu, schopnost rychlého a efektivního řešení problémů, zvládání více úkolů najednou.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, flexi pass, 5 týdnů dovolené, 5 SickDays aj.