Práce Nabídka zaměstnání

Front Office Manager

2. DSP, s.r.o.

Na strži 1660, Praha

Lenka Píšová
727952135

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 000,- až 40 000,- Kč

Náplň práce
-zodpovědnost za rychlé a profesionální zvládnutí všech procesů na recepci
-organizace a řízení činnosti pracovníků recepce
-výběr, vedení a zaškolení nových spolupracovníků
-vyhotovení plánů služeb a dovolených
-komunikace s dalšími odděleními hotelu (rezervace, sales, eventy...)
Požadujeme
- zkušenost na podobné pozici min. 2 roky podmínkou
- pokročilá znalost anglického a českého jazyka
- znalost programu Opera výhodou
- dobré organizační schopnosti
Jazykové kurzy zdarma, stravování zdarma, slevy v sítí hotelů Barceló