Práce Nabídka zaměstnání

Finanční ředitel/ka

Qrator Labs CZ s.r.o. P1

Růžová 1416, Praha

ALEKSANDR KOZLOV

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 53 000,- Kč

Náplň práce:
Vývoj standardů finančního účetnictví
Organizace finančního účetnictví a účetního výkaznictví
Finanční oceňování podniků a spolupráce na mezinárodních akvizicích společnosti v různých zemích
Vypracování finančních analýz pro majiteli společnosti
Zpracování a vyhodnocení finančních ukazatelů a jejich, pravidelný reporting
Provádění interního auditu dceřiných společností / poboček / zahraničních zastoupení
Vytváření systému finanční kontroly, finanční controlling
Příprava rozpočtů pro společnosti ve skupině
Rozpočtová kontrola
Připomínkování a odsouhlasení výdajů v partnerských smlouvách společnosti / dceřiných společností / poboček / zahraničních zastoupení
Účast na vývoji cenové politiky společnosti / dceřiných společností / poboček / zahraničních zastoupení
Příprava provozních zpráv o peněžních tocích
Řízení likvidity
Příprava technických specifikací pro vývoj a implementace fakturačního systému
Komunikace s potenciálními investory

Co požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání (finance / management)
Diplom Asociace autorizovaných účetních znalců (ACCA) výhodou
Znalost anglického a ruského jazyka podmínkou (komunikace s vedením a zahraničními investory)
Základní znalost českého jazyka je vítána
Strategické a komplexní myšlení, spolehlivost, mlčenlivost a samostatnost
Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
Schopnost přirozeně jednat o vysokých finančních objemech
Flexibilita včetně časové flexibility
Uživatelská znalost práce na PC
Předchozí praxe na pozici finančního ředitele IT společnosti min. 3 roky

Co nabízíme:
Zázemí silné IT společnosti s tradicí
Zajímavou, perspektivní práci
Motivující mzdové ohodnocení
Příjemné a klidné pracovní prostředí

Svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: mail@qrator.cz

Zaměstnanecké výhody: Vzdělávací kurzy a školení