Práce Nabídka zaměstnání

Developer SAP

KCT Data, s.r.o. - 001

Průmyslová 1472, Praha

Šárka Vaňková
241 776 895

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 23 000,- až 28 000,- Kč

Kontakt e-mailem.

Náplň práce:

" analýza a návrh implementace nebo optimalizace podnikových procesů,
" vlastní implementace a poimplementační podpora a rozvoj řešení,
" sledování trendů v oboru, rozvoj svých odborných znalostí,
" předprodejní podpora sales týmu, péči o vztah se zákazníkem.
" návrh, vývoj a testovaní programů a aplikačních modulů v prostředí SAP ABAP
" komunikace se zákazníkem a samostatné řešení jeho požadavků
" získávání kompetencí v aplikační a technologické platformě SAP s orientací na vývojové nástroje

Požadavky:

" SŠ/VŠ vzdělání technického směru
" praxe na obdobné pozici podpory ERP min. 2 roky, výhodou znalost prostředí SAP a programování v ABAP
" znalost podnikových procesů
" analytické myšlení
" komunikativní a organizační schopnosti
" znalost RJ na úrovni rodilého mluvčího
" pokročilá znalost AJ
" ochota cestovat v rámci i mimo ČR
" schopnost samostatné práce, předpoklad pro vedení menších týmů

Výhody:
" Stravenky, služební notebook a telefon
" zázemí úspěšné a stabilní společnosti, se zaměřením na realizace rozvojových a inovativních řešení,
" samostatnou a odpovědnou práci v pestrém prostředí
" možnost dalšího vzdělávání a rozvoje po stránce odborné i manažerské
" možnost ubytování v Praze