Práce Nabídka zaměstnání

Delivery Manager

O2 Czech Republic a.s. - 001

Za Brumlovkou 266, Praha

Detail firmy

Zora VALOVÁ

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 90 000,- až 110 000,- Kč

Kontakt: e-mail: zora.valova@o2.cz
Upřesňující informace:
Pro naše centrum umělé inteligence Dataclair.ai nyní hledáme Delivery manažera/ku. Připojte se k nám, abyste formovali nové standardy umělé inteligence a podíleli se na zajímavých projektech.
Pozice je velmi vhodná pro kandidáty se zkušenostmi v oblasti analytiky nebo klientského řešení v oblasti telco/bankovnictví a s manažerskými dovednostmi, kteří přerostli svoji současnou roli a cítí se připraveni na další krok ve své kariéře.

Co Vás čeká:

o Vést naše klíčové dodávky v oblasti Data Science, Big Data nebo AI pro naše mezinárodní klienty (většinou telco, banky)
o Být prostředníkem mezi vrcholovým managementem, obchodními a datovými experty
o Aktivní řešení problémů, které mohou v průběhu zakázky vznikat, a být podporou pro klienty
o Rozdělování zdrojů
o Reporting o průběhu projektů

Koho hledáme:

o 4+ let relevantní pracovní zkušenosti (konzultant, vedoucí týmu nebo manažer v analytice CVM, zákaznické služby, BI atd.)
o Magisterský titul je výhodou
o Vynikající komunikační schopnosti a schopnost efektivně porozumět a předat sdělení napříč různými oblastmi odbornosti
o Vynikající organizační schopnosti
o Analytické myšlení při řešení problémů
o Hluboká znalost alespoň jedné z oblastí: rozvoj obchodu, vývoj produktů, marketing, analytika, projektové řízení, agile
o Angličtina s plnou odbornou znalostí; profesionální úroveň češtiny je výhodou

Zaměstnanecké výhody:
- Benefity v minimální hodnotě 18 000 Kč/rok a je na vás, na co je chcete čerpat.
- Pravidelné motivující soutěže o dalších tisíce benefit bodů každý měsíc!
- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna a 5 dní neplaceného volna pro dostatek relaxu.
- Příspěvek na mobilní telefon až do výše 7 200 Kč.
- Internet v mobilu, neomezené volání a SMS, dáme Vám i výhodné tarify pro rodinu a kamarády.
- Zvýhodněný internet na doma, O2 TV a další O2 služby.
- Gastro pass kartu se stravným v hodnotě 105 Kč/den (65 Kč hradí zaměstnavatel).

o Zaměstnanecké výhody (podrobnosti zobrazíte posunutím dolů)