Práce Nabídka zaměstnání

Credit Management Analyst

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 48 000,- až 50 000,- Kč

Kontakt: e-mail: pavelkova@carrier.com

Upřesňující informace:
Hlavní odpovědnosti a náplň práce:
Analyzuje, kontroluje a udržuje úvěrové a inkasní činnosti v souladu s principy a standardy.
Prověřuje a dodržuje postupy pro fakturaci, kredit a inkasa a vykazování pohledávek, aby byla zajištěna přesnost údajů a vykazování.
Provádí měsíční a čtvrtletní zavírací procesy nezávisle.
Vede implementaci projektů malého a středního rozsahu s cílem zlepšit fungování disciplíny.
Vyvíjí a dokumentuje zásady, postupy a řídicí postupy pro kredity a inkasa, aby zajistil bezproblémové fungování procesů.
Připravuje zprávy o rozpočtu a předpovědi, aby identifikoval odchylky a umožnil nápravná opatření příslušných zúčastněných stran.
Srovnává účty, kontroluje zůstatky, sleduje nesrovnalosti a udržuje soubory dodavatele, aby zajistil efektivní zpracování účtů.
Zajišťuje přesné hodnocení žádostí o úvěr a sledování nevyřízených pohledávek podle stanovených cílů inkasa.
Konzultuje se zákazníky řešení stížností a ověřování finančních a úvěrových transakcí.
Požadované znalosti a dovednosti:
o min. středoškolské vzdělání,
o pokročilá znalost angličtiny, další evropský jazyk výhodou,
o znalost a porozumění finančním procesům a zásadám,
o zkušenost se systémy využívanými v Finančním prostředí - např. ERP/SAP, Oracle CRM systém.
o předchozí zkušenosti z finančního prostředí výhodou,
o odolnost vůčí stresu, schopnost rychlého a efektivního řešení problémů, zvládání více úkolů najednou.

Zaměstnanecké výhody:Stravenky, kvartální bonus, flexi pass, 5 týdnů dovolené, 5 SickDays aj