Práce Nabídka zaměstnání

Číšníci a servírky

ZaZaZborov s.r.o. - 001

Kounická 583, Praha

Akhmadjan Usmanov
773870000

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 15 200,- Kč

Kontakt e-mailem nebo telefonicky 11:00-22:00

Náplň práce: Obsluha a organizace obsluhy hostů, detailní znalost nabízených služeb, spolupráce s kuchyňským personálem, pravidelný kontakt s hosty.
Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost, chuť pracovat a učit se, znalosti češtiny, ruštiny a angličtiny na komunikativní úrovni.
Nabízíme: Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, stravování na pracovišti, nástup možný ihned, plánovaní směn po domluvě, školení.

Stravování na pracoviště, plánování směn.