Práce Nabídka zaměstnání

Busines Manger

Greenland Commodities s.r.o., MVP Praha

Praha

Ing. Adéla Řěháčková
724303057

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 170 000,- až 250 000,- Kč

Kontakt:tel.: 724303057, e-mail: adelarehackova@greenlandcommodities.com
Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Vzdělání v oblasti financí a ekonomie
o Skvělý time-management a výborné komunikační dovednosti včetně velkého důrazu na detaily
o Analytické dovednosti a strukturované myšlení
o Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí
o Nutná výborná znalost psané i mluvené angličtiny

Náplň práce:

- Vyhodnocování a identifikace nových příležitosti pro růst na současných a budoucích trzích
- Nastavování obchodních a strategických cílů společnosti
- Navrhování obchodní strategie a plánů pro naplnění cílů společnosti
- Zajišťování dostatečných finančních, personálních a materiálních zdorjů
- Vypracovávání komplexního rozpočtu společnosti a provádění pravidelných rozpočtových analýz
- Zajišťování dohledu nad dodržováním právních předpisů, vnitřích předpisů, pokynů a zásad týkajících se společnosti
- Pravidelné vyhodnocování celkového výkonu společnosti