Práce Nabídka zaměstnání

Bezpečnostní pracovníci

Ministerstvo vnitra ČR_ Kloknerova 26

Kloknerova 2295, Praha

Milan Komín
777 478 983

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 770,- Kč

Kontakt: e-mail: milan.komin@grh.izscr.cz, tel.: 777 478 983

Upřesňující informace:
Požadavky: minimálně ZŠ, výpis z RT, alespoň 3 roky praxe nebo doložení profesní kvalifikace Strážný, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, ŘP sk. B,
Hlavní pracovní náplň: ostraha areálu a recepční služba, obsluha systému EPS, EKV a EZS
Nabízíme: platové zařazení ve 4. platové třídě (NV č. 263/2018 Sb.), 12. platovém stupni, příplatek za směnnost, příplatek za práci v noci a o víkendech a státních svátcích, proplacení přesčasů, po zapracování možnost osobního příplatku, VOLNÉ OD 1.10.2021
ZASÍLEJTE ŽIVOTOPIS!

Zaměstní na dobu určtitou: do 30.9.2022 (pak neurčitou)
Počet hodin týdně: nepravid. plán 37,5 hod.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna,
závodní stravování/stravenky