Práce Nabídka zaměstnání

Avionik/elektrotechnik

Czech Airlines Technics, a.s.

Jana Kašpara 1069, Praha

Detail firmy

Šárka Bémová

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 27 000,- až 40 000,- Kč

Prac. náplň:
o provádět testování a opravy leteckých přístrojů a zařízení (avionická a elektrická zařízení) v souladu s pokyny výrobců
o vyplňovat doklady k opraveným letadlovým celkům v souladu s leteckými předpisy (technologická dokumentace, práce s manuály výrobců)
o navrhovat postupy/možnosti oprav
o modifikovat letadlové celky v souladu s požadavky majitelů celků
Požadavky:

-SŠ/vyučení v oboru elektro/slaboproud, případně jiné vzdělání
-Dobrý zdravotní stav
- základní znalost anglického jazyka

Dovolená 5 týdnů, příspěvky na stravování a parkování, penzijní připojištění, kurzy AJ, masáže na pracovišti, možnost Multisport karty apod.