Práce Nabídka zaměstnání

Asistentka vedoucího právního odboru

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo

Šrobárova 49, Praha

Mgr. Tereza Jandoušová Pechanová
+420267082442

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 19 730,- až 28 920,- Kč

Kontakt: Mgr. Tereza Jandoušová Pechanová, tel.: +420267082442, e-mail: tereza.pechanova@szu.cz
Hlavním náplň práce: součinnost s MZČR nebo jinými ministerstvy, práce s E-spisem, datová schránka, korespondence s PČR, soudy, MČ Praha (skenování, tisk, e-mailová komunikace), vyřizování dotazů veřejnosti, žádostí dle zákona č. 106/1999 Sb., shromažďování podkladů pro tvorbu smluvní dokumentace dle zadání svého vedoucího.
Požadujeme: VŠ popř. SŠ vzdělání s maturitou, povědomí právního směru výhodou (možnosti i studenta VŠ), povědomí zákona č. 106/1999 Sb., zákona č. 340/2015 Sb., správní řád, GDPR, praxe ve veřejné správě nebo právním odvětví výhodou, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita a proaktivní přístup k zadaným úkolům, organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost, ochota a schopnost se dále vzdělávat, smysl pro týmovou spolupráci, velmi dobrá úroveň práce s PC.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. tř. 9-11 a stupeň podle doložené odborné praxe. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.
Dovolená v délce 5ti týdnů, stravné, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka