Práce Nabídka zaměstnání

Asistent prodeje technického software MATLAB

HUMUSOFT, spol. s r.o.

Pobřežní 224, Praha

Detail firmy

Jan Daněk
+420 284 011 730

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 45 000,- Kč

Asistent Prodeje Technického Software MATLAB

Hledáme nového kolegu do naší společnosti v Praze. Vaší úlohou bude organizační a administrativní podpora prodeje technického software MATLAB v ČR a SR. Budete součástí prodejního týmu, s vysokou mírou samostatnosti. Pokud vás kromě obchodu zajímá i věda a technika, u nás najdete zajímavou práci!

Náplň práce:
• prodej software pro technické výpočty a simulace MATLAB / Simulink
• aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků
• rozvíjení vztahů s existujícími zákazníky, organizace akcí pro zákazníky
• administrace nabídek a objednávek
• spolupráce v rámci prodejního týmu (marketing, prodej, aplikační podpora)

Požadujeme:
• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
• aktivní znalost angličtiny
• dokonalá znalost češtiny nebo slovenštiny
• znalost práce s PC (na úrovni kancelářského SW)
• samostatnost při řešení úkolů
• chuť učit se nové věci
• spolehlivost, pečlivost, důslednost a schopnost efektivní organizace práce
• komunikativnost, flexibilita
• řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
• práce v neformálním prostředí menšího kolektivu
• práce v centru Prahy poblíž stanice metra Florenc
• po zapracování výhodné platové podmínky
• profesní růst
• 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
• zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
• částečně možnost práce z domova
• příspěvek na stravování
• příspěvek na jazykové kurzy
• příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
• příspěvek na dovolenou

Pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (1 rok) s plánem rozšíření na dobu neurčitou po prvním roce.