Práce Nabídka zaměstnání

Administrativa - asistence pro obchodní zástupce - OZP

Social Point s.r.o., Holýšovská

Holýšovská 2923, Praha

Ilona Dohányosová
+420 736 172 833
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 12 500,- až 17 500,- Kč

tel.kontakt po - pá 9:00 - 11:30, 13:30 - 15:00 Dohányosová Ilona, tel.: +420 736 172 833, e-mail: ilona.d@cezpoint.cz
Administrativa - asistentce pro obchodního zástupce - OZP

V rámci rozšíření oddělení podpory pro obchodní zástupce Skupiny ČEZ, hledáme kolegy/ně se zkušenostmi v administrativě. Nabízíme práci ve vstřícném týmu s velmi dobrými pracovními vztahy.

Co vás čeká:
- administrativní podpora pro obchodní zástupce, každodenní komunikace s kolegy
- agenda spojená se správou smluv, příprava podkladů pro kolegy
- telefonická komunikace se zákazníky, dle požadavků obchodního zástupce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- dobrou znalost PC (Word, Excel, email)
- kvalitní komunikační schopnosti
tel.kontakt po - pá 9:00 - 11:30, 13:30 - 15:00