Práce Nabídka zaměstnání

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ONLINE OBCHODU S RUMUNŠTINOU

Mixit s.r.o. Ohradní

Ohradní 1159, Praha

Mayer

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 30 000,- Kč

Místo výkonu práce: Ohradní č.p. 1159/65, Praha 4
Kontakt: e-mail: prace@mixit.cz

Plynulá znalost rumunského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího.
Komunikativní znalost českého jazyka.
Náplň práce:
· Customer service/komunikovat s klienty (e-mail, telefon, FB)
· Starat se o jejich objednávky (vzorky, výměny, reklamace)
· Částečně se starat o náš web (překlady, doplňování informací, copywriting)
· Zajišťovat správné fungování obchodu (komunikace s výrobou, účetnictvím a expedicí, aktualizace ceníku)
· Administrativa e-shopu (faktury, reporty, zadávaní objednávek)
· Realizovat vlastní inspiraci a myšlenky, které podpoří rumunský trh
· Další ad hoc projekty
Požadujeme:
· Plynulou znalost rumunského jazyka (ideálně na úrovni rodilého mluvčího),
komunikativní znalost českého jazyka
· Zodpovědnost za svěřené úkoly
· Komunikační a organizační schopnosti
· Min. středoškolské vzdělání
· Proaktivní přístup a otevřenost novým úkolům
· Praxe v online prostředí/zákaznické podpoře výhodou

Zaměstnanecké výhody: multisport karta