ADMINISTRATIVNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO NASKLADŇOVÁNÍ ZBOŽÍ - OZP 1. 2, 3 stupeň / Jedná se o obsazení chráněného pracovního místa = nabídka je určena výhradně pro osoby invalidní.

55.CZ s.r.o.

Ječná 524, Praha

Detail firmy

Jiří Polách
605 055 055
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 8 325,- až 8 325,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Ječná č.p. 524/41, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT : Polách Jiří, tel.: 605 055 055 - volat - Po-Pá: 8 - 19h, e-mail: pastelka@55.cz

Jedná se o obsazení chráněného pracovního místa = nabídka je určena výhradně pro osoby invalidní. OZP 1. 2, 3 stupeň

Prodejní doba prodejny Pastelka / Po-Pá: 8-19h, převážně odpolední směny 13:00h - max 19:00h.

Náplň práce: přijímání zboží přes čtečku kódu, kontrola zboží do objednávek, fakturace zboží, balení zboží.

Požadujeme: uživatelská znalost PC, zdravotní způsobilost pro práci ve větším kolektivu, příjemné optimistické jednání, schopnost komunikace, ochotu učit se novým věcem.

Uchazeče bez praxe rádi zaučíme.