Uspořádejte svou oslavu či teambuilding v netradičním prostředí restaurace Charleston

Restaurace Charleston v centru Karlových Varů nabízí velmi zajímavý prostor laděný do anglického stylu.


Hledáte příjemnou restauraci s originálním interiérem a výtečnými pokrmy, kde byste mohli uspořádat svou oslavu nebo firemní teambuilding? Zajděte do restaurace Charleston, která sídlí přímo v centru Karlových Varů.

V Charlestonu si pochutnáte

Zajímavé menu je založeno na tradicích a zkušenostech. Je neustále obohacováno, o jedinečné gurmánské speciality. Na suroviny je zde brán velký zřetel a tak restaurace garantuje opravdu čerstvé, kvalitní a sezónní suroviny od vybraných dodavatelů.

Integrita restaurace Charleston je založena na tradicích, zkušenostech a zajímavém menu, které je neustále obohacováno. Nevšední styl anglického stylu, příjemná obsluha, rodinná atmosféra a především výtečné pokrmy uhranou vás a vaše přátele. Na vaši oslavu v Charlestonu budou všichni rádi dlouho vzpomínat.

Oslavte své narozeniny nebo uspořádejte teambuilding v restauraci v anglickém stylu

Originální anglický styl ze 30. let vás ohromí na první pohled, byl vyroben na zakázku přímo v Londýně. Ale ani při dalších návštěvách nepřestanete tento interiér obdivovat. Pokud jste zvyklí na klasické restaurace s podobným stylem, tahle vám určitě utkví v paměti. Ohromte své hosty či kolegy zajímavým interiérem restaurace Charleston.

S šedesáti místy se restaurace Charleston perfektně hodí na rodinné oslavyfiremní večírky nebo další vámi vybrané akce. Rádi zde uvítají i vaše domácí mazlíčky.

Slavit můžete i na zahrádce

Při krásném počasí můžete zavítat na zahrádku, která Vám nabídne dostatek soukromí na vaší akci. Právě v letním období se nejlépe hodí popíjet řádně vychlazené pivo či víno, doplněné něčím dobrým k snědku. Vína zde ochutnáte kvalitní moravská, francouzská nebo italskáV zimě se naopak zahřejete výtečnou kávou a skvělými domácími dezerty.

Máte chuť užít si pořádnou oslavu? Zarezervujte si místo v Charlestonu!

Charleston restaurant Karlovy Vary
Bulharská 1273/1, 360 01 Karlovy Vary

Tel.: 353 230 797
Facebook
: Charleston restaurant
Instagram
: charlestonrestaurant
Web
: www.charleston-kv.cz

Zdroj fotografie: Instagram restaurace Charleston

Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024