Jak propojit školení s teambuildingem v Praze?

Chystáte se uspořádat školení a rádi byste utužili vztahy na pracovišti? Přinášíme tipy na to, jak propojit školení s teambuildingem v Praze. Najděte správné prostory a připravte program, na který kolegové jen tak nezapomenou.


Výběr místa na školení a příprava akce

Pro školení vyberte místo, které vám bude velikostně i vybavením vyhovovat. Pokud pro akci potřebujete něco speciálního, například dataprojektor, ujistěte se, že je k dispozici. 

Hotel Golf nabízí moderní konferenční prostory více velikostí a s veškerým potřebným vybavením. Místnosti jsou plně klimatizované, což oceníte v horkých létech. A také propojené s venkovními prostory (zahrada, terasa), kde se dá o pauze příjemně relaxovat.   

Na školení se připravte s předstihem. Zajistěte účastníky, zaopatřete drobné občerstvení, audio a video. Není od věci dát dohromady nějaké podklady, které potom účastníkům poskytnete. A po konci události nezapomeňte rozeslat dotazník a shrnout, čím jste se na setkání zabývali. 

U místa, kde se bude školení pořádat, by mělo být k dispozici parkoviště. Případně vyberte budovu, která stojí poblíž stanice hromadné dopravy. Ať účastníkům nekomplikujete dopravu. Hotel Golf má vlastní parkoviště a stojí hned vedle tramvajové zastávky Hotel Golf, ze které je to z nejdůležitějších dopravních uzlů, co by kamenem dohodil.  

Zajistěte občerstvení a ubytování

Jak už jsme zmínili, bez občerstvení se akce neobejde. Během školení je dobrým zvykem nabídnout alespoň kávu či čaj, případně nějaké drobné pochutiny. To vše pro vás v Hotelu Golf rádi připraví, třeba na hotelové terase. Po skončení akce zase můžete využít hotelovou restauraci či bar, kam se přesunete na oběd/večeři a za volnou zábavou.

V případě, že jste z daleka, měli byste účastníkům nabídnout také možnost ubytování. Uspořádejte školení v Hotelu Golf a nemusíte nic řešit – kolegové se ubytují přímo na místě akce. 

Jak naplánovat teambuilding

Jestli chcete utužit vztahy na pracovišti, není nic lepšího než teambuilding. Navažte a uspořádejte ho rovnou po konci školení. V Hotelu Golf jsou k dispozici masáže. Jestli jste sportovně založení, potěší vás, že v jeho okolí je golfové hřiště, kde vám na požádání sjednají rezervaci. 

Co dalšího lze v okolí Hotelu Golf podnikat?

  • Únikové hry The Chamber v ulici Staropramenná na Smíchově
  • Pubquiz, například s Nakviz.cz, pravidelně pořádají kvízy na Smíchově
  • Výlet v přírodním parku Košíře-Motol nebo grilování v Divoké Šárce

Fotka od Anemone123 z Pixabay

Autor: RegionPraha Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO Studio

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
webíky uniweb