Vedoucí týmu pro duševní zdraví a psychosociální podporu (Východoevropský program)

Člověk v tísni, o.p.s.

Šafaříkova 635, Praha

Detail firmy

Eliška Kociánová

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 40 000,- až 45 000,- Kč

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Kociánová Eliška, e-mail: kariera@clovekvtisni.cz
MÍSTO VÝKONU : Šafaříkova č.p. 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Zájemce prosíme, aby nám na kariera@clovekvtisni.cz zaslali svůj životopis a motivační dopis (max. 1 strana A4) v angličtině.

Název pozice: Vedoucí týmu pro duševní zdraví a psychosociální podporu (Východoevropský program)

Lokalita: Praha (s pracovními cestami do zahraničí)
Datum nástupu: po dohodě
Pracovní smlouva: plný úvazek

Náplň práce

" Řízení týmu a programu týmu pro duševní zdraví a psychosociální podporu: strategické plánování, zajištění efektivních činností, vyhodnocování
" Přímá spolupráce s dárci a místními partnery (HRD, aktivisté) pro lepší pochopení jejich potřeb, sběr zpětné vazby na realizované aktivity
" Ve spolupráci s projektovými manažery týmu - tvorba příruček, popisu programu, pokynů stanovujících fungování programu v příslušných zemích a regionech
" Organizace a realizace aktivit programu (organizační retreaty, školení, skupinové psychosociální aktivity) v terénu
" Dohled a pomoc projektovým manažerům při vypracovávání návrhů projektů, rozpočtů, monitorovacích zpráv
" Zajišťování trvalé a úspěšné spolupráce a organizování pravidelných setkání s psychoterapeuty, odborníky a dalšími poskytovateli služeb
" Zastupování programu mezi klíčovými partnery a v rámci koordinačních fór
" Poskytování odborných znalostí dalším regionálním programům a oddělením Člověka v tísni
" Občasné návštěvy cílových zemí

Vhodní kandidáti by měli splňovat následující:

" Vysokoškolské vzdělání v příslušném oboru
" Plynulá ruština a angličtina; dobrá znalost češtiny je velkou výhodou
" Minimálně 4 roky praxe v oblasti lidských práv, podpory občanské společnosti nebo obdobné práce
" Relevantní zkušenosti v sociální práci, sociální péči, psychosociální podpoře
" Požadované dovednosti: organizace, komunikace, empatie, tolerance, emoční inteligence
" Celkové porozumění politické/sociální/občanské společnosti, bezpečnostním rizikům pro obránce lidských práv v regionu bývalého Sovětského svazu
" Schopnost efektivně řídit čas a zvládat více úkolů
" Koncepční myšlení a spolehlivost
" Prokázaná schopnost pracovat v týmu i samostatně
" Zkušenosti s vedením malých týmů (do 5 lidí) výhodou

Nabízíme:

" Možnost práce v zavedené NNO s mezinárodním působením
" Zajímavá a smysluplná práce v týmu zkušených a vysoce motivovaných kolegů
" Prostor pro osobní rozvoj
" Měsíční odměna v rozmezí 40 000 Kč až 45 000 Kč + 25 dní placené dovolené ročně
" Smlouva na jeden rok s možností prodloužení (se zkušební dobou 3 měsíce)
" Částečná home office (po dohodě s nadřízeným)
" Zahraniční pracovní cesty
" Možnost zúčastnit se zajímavých akcí, které pořádáme (např. mezinárodní filmový festival Jeden svět)
" Multisport karta
" Dětský klub (školka) pro předškolní děti zaměstnanců (přímo v budově)
" Slevy na kulturní akce
" Dog friendly office

Zaměstnanecké výhody :Dětský klub (pro děti 2 až 6 let), 25 dnů dovolené.